Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami 450 mm 36 zubov otvor 30 mm DED-HL45036
Kód: DED-HL45036
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s tvrdokovovými zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 450 mm, 36 zubov a otvor 30 mm. Špeciálny tvar zubov umožňuje aj bezpečné rezanie dreva s menšími kovovými prekážkami do 3 mm.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami
Pílový kotúč DEDRA HL45036 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Vďaka tvrdokovovým zubom ponúka spoľahlivý rez a je navrhnutý aj pre prácu s materiálom, v ktorom sa môže nachádzať oceľová prekážka do hrúbky 3 mm. Ide o praktické riešenie pre dielňu aj profesionálnejšie použitie.
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Tvrdokovové zuby pre vyššiu odolnosť
  • Možnosť bezpečného rezania materiálu s oceľovou prekážkou do 3 mm
  • Pílový kotúč s priemerom 450 mm
Hlavné výhody
Charakteristický tvar zubov a spevnenie karbidom pomáhajú pri plynulejšom a bezpečnejšom reze. Kotúč je vhodný pre používateľov, ktorí hľadajú univerzálny pílový kotúč na drevo s presne danými rozmermi a otvorom 30 mm pre kompatibilné stroje.
  • Spevnenie zubov spekaným karbidom
  • 36 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • Otvor 30 mm pre kompatibilné pílové stroje
  • Robustné prevedenie s hrúbkou kotúča 2,5 mm a hrúbkou venca 3,5 mm
Použitie
  • Na rezanie dreva a drevených materiálov
  • Vhodný pre stroje s upínacím otvorom 30 mm
  • Odporúčané overiť rozmery pred montážou
  • V balení je 1 pílový kotúč
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 450 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 36 ks
  • Hrúbka venca: 3,5 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,5 mm