Pílový kotúč na drevo 190 mm 20 mm 60 zubov karbidový DEDRA DED-H19060g
Kód: DED-H19060G
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 190 mm, montážnym otvorom 20 mm a 60 zubami. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť a zlepšujú kvalitu rezu pri rezaní všetkých typov dreva. Max. otáčky 8000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 190 mm, 60 zubov
Pílový kotúč DEDRA DED-H19060G je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Zuby sú spevnené karbidom, čo zvyšuje ich odolnosť a zároveň pomáha dosiahnuť čistejší a účinnejší rez. Vďaka priemeru 190 mm, otvoru 20 mm a 60 zubom je vhodný pre presné drevárske práce v dielni aj pri domácom použití.
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 60 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • štandardný upínací otvor 20 mm
  • vhodný pre píly s maximálnymi otáčkami do 8000 ot./min.
Výhody používania
  • dlhšia životnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • lepšia kvalita a účinnosť rezania
  • vhodný na presnejšie rezanie dreva
  • overený výrobok značky DEDRA
Použitie
Kotúč je určený na použitie v kompatibilných pílach s priemerom kotúča 190 mm a s upínacím otvorom 20 mm. Pred montážou vždy skontrolujte, či zodpovedá priemer aj maximálne povolené otáčky vášho náradia. Obrázok produktu je ilustračný, skutočné rozmery sú uvedené v technických údajoch.
  • pre píly s kotúčom 190 mm
  • pre upínací otvor 20 mm
  • neprekračovať maximálne otáčky 8000 ot./min.
  • pred použitím overiť kompatibilitu s náradím
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 8000 ot./min.
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm