Pílový kotúč na drevo 400 mm, otvor 30 mm, 80 zubov, karbidové zuby DED-H40080
Kód: DED-H40080
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami DEDRA s priemerom 400 mm, otvorom 30 mm a 80 zubami. Určený na rezanie všetkých typov dreva, s maximálnymi otáčkami 3800 ot./min. Zuby spevnené karbidom zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H40080
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby vystužené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vhodný pre prácu s veľkým pílovým kotúčom s priemerom 400 mm
Kompatibilita
Kotúč je určený pre píly a stroje, ktoré používajú montážny otvor s priemerom 30 mm a umožňujú použitie kotúča s priemerom 400 mm. Pred použitím odporúčame vždy skontrolovať parametre vášho zariadenia a maximálne povolené otáčky.
  • Priemer montážneho otvoru: 30 mm
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Maximálne otáčky zariadenia musia zodpovedať parametrom kotúča
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Maximálne otáčky: 3800 ot./min
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka ráfika: 3,2 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 2,2 mm