Stojany na motorku

Motocykle sú skvelým dopravným prostriedkom, najmä počas letnej a jarnej sezóny, ale ako všetky pokročilé mechanické zariadenia vyžadujú pred vyrazením na cestu trochu údržby. Pabex ponúka špeciálne stojany na motorku.

#showmore#

Kontrola tlaku v pneumatikách a doplnenie chladiacej a brzdovej kvapaliny vám zaberie čas aj námahu, no zároveň sú také jednoduché, že ich zvládnete aj sami bez toho, aby ste sa museli spoliehať na skúseného mechanika. Produktom, ktorý výrazne uľahčuje tento proces, je stojan na motorku.

Dve kolesá pripravené

Keď sa blíži jarná a letná sezóna, oplatí sa mať svoje dvojkolesové vozidlo pripravené! Stojany na motocykle ideálne prispôsobené vašim potrebám budú ideálne na prvú, všeobecnú domácu kontrolu, vďaka čomu bude váš stroj držaný v správnej polohe, čo rozhodne uľahčí celý proces. Je to skvelá pomôcka, pretože vám umožní nastaviť bicykel do stabilnej polohy bez toho, aby ste zaťažili pneumatiky a teda – bez ich deformácie.

Bezkonkurenčná stabilita

Pre tých, ktorí chcú zabezpečiť svoj motocykel alebo dokonca športový bicykel alebo cruiser vo vzpriamenej polohe na údržbu, servis alebo skladovanie, ponúkame ručne vyrobený výber súprav predných a zadných kombinovaných stojanov na motocykle a súprav univerzálnych stojanov za najnižšie ceny. Či už svoj bicykel opravujete v obchode, skladujete ho v garáži alebo ho len nechávate opretý na pretekárskej dráhe, naše profesionálne stojany nikdy nedovolia vám ani vášmu bicyklu spadnúť. Naše vysokokvalitné stojany na motocykle sa prispôsobia takmer všetkým značkám motocyklov používaných v súčasnosti na cestách a vymeniteľné kolíky a cievky vám umožňujú prispôsobiť stojan tak, aby vyhovoval akémukoľvek motocyklu.

Stojan na motorku pomáha nielen pri každodennej údržbe, ale predovšetkým pomáha zabezpečiť motocykel, aby sa neprevrátil a ľahko nepohol. Dostatočný dôvod na to, aby ste do jedného investovali, ale väčšina nosičov sa dá použiť aj ako zdvihák na motorku, aby ste mohli skontrolovať svoj bicykel a uistiť sa, že je všetko v dobrom funkčnom stave.

Najpredávanejšie

Stojan na motorku predný + zádný MT2 jack
 
€82,69
(€68,91 bez DPH)
Stojan na motorku predný + zadný MT1
Stojan na motorku predný + zadný MT1
Dodanie 7 dní (>20 ks)
Kód: J-4701
 
€79,99
(€66,66 bez DPH)
2 položiek celkom
Stojan na motorku predný + zádný MT2 jack
€68,91 bez DPH
€82,69
Kód: J-4702
Stojan na motorku predný + zadný MT1
€66,66 bez DPH
€79,99
Kód: J-4701
Bezpečná platba kartou
Bezpečná platba kartou
U nás sa nemusíte báť platiť kartou. Vaše údaje starostlivo chránime a nikomu neposkytujeme.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Starostlivo a rýchlo zabalíme Vašu objednávku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Vždy odpovieme na Vaše otázky a ochotne Vám pomôžeme