Kotúč na drevo 200 mm 60 zubov, vidiový DED-H20060E
Kód: DED-H20060E
Možnosti doručenia
Vidiový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 200 mm, 60 zubami a otvorom 16 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené spekaným karbidom zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu. Max. otáčky: 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Stručný popis
Kotúčová píla DEDRA DED-H20060E je určená na rezanie všetkých typov dreva. Vidiové zuby s karbidovým spevnením zvyšujú odolnosť kotúča a pomáhajú dosiahnuť čistejší a efektívnejší rez. Vďaka priemeru 200 mm a 60 zubom je vhodná na presnejšie spracovanie drevených materiálov.
Hlavné výhody
  • 60 zubov pre jemnejší a presnejší rez
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Pevné spracovanie vhodné na bežné stolárske a dielenské použitie
Použitie
Kotúč je vhodný pre píly a zariadenia s montážnym otvorom 16 mm, ktoré podporujú priemer kotúča 200 mm. Hodí sa na rezanie dreva pri práci v dielni, v domácich podmienkach aj pri stolárskych úpravách. Pred použitím vždy skontrolujte kompatibilitu s vaším náradím a dodržte maximálne otáčky kotúča.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm