Snežné kolobežky

Viete čo je to snežná kolobežka? Podľa názvu sa jedná o kolobežku, ktorú môžete používať v zime na snehu. Na našom trhu je to novinka, a veríme, že si nájde mnohých priaznivcov. Na snežnej kolobežke totiž zažijete kopec zábavy! Snow scoot je nový druh športu, a jedná sa o snežné kolobežkovanie, ktoré môžete praktizovať v akomkoľvek klasickom lyžiarskom rezorte, ski parku alebo aj doma pred domov.

#ShowMore#

Aké sú prednosti snežnej kolobežky?

 

  • Snežná kolobežka má pevnú konštrukciu podobnú klasickým kolobežkám, no namiesto koliesok má klzák, ktorý môže pripomínať akési malé lyže.
  • Klzák nebýva vcelku, ale je rozdelený do dvoch častí – menšia lyža vpredu a dlhšia vzadu.
  • Ako pri lyžiach, tak aj pri snežných kolobežkách sa klzák líši tvrdosťou. Stredne mäkký klzák je ideálny pre začiatočníkov, pretože skvele tlmí nárazy. Tvrdý zas pre skúsených.
  • Aj pri snežných kolobežkách nájdete klasické vhodné na rovnejšie terény (podobné bežkovaniu), alebo na freeride jazdy (freestyleové snežné kolobežky).
  • Materiál konštrukcie býva väčšinou z odľahčenej ocele a hliníka, no hmotnosť snežnej kolobežky býva väčšia ako pri klasických kolobežkách, a je to najmä z dôvodu hmotnosti lyží.
  • Radidlá na snežnej kolobežke sa dajú nastaviť na rôzne výšky, a samozrejme sú aj upravené proti kĺzaniu.
  • Predná lyža máva carvingový tvar, čo umožňuje jednoduché ovládanie.

 

Snežná kolobežka je zábava

Snežnú kolobežku treba určite vyskúšať, uvidíte že si hneď zamilujete nové možnosti ako si užiť zimu. Najväčšou výzvou na začiatok bude zvládnutie rovnováhy, no pre tých, ktorí už vedia jazdiť na klasickej kolobežke to bude hračka.

Ak ste v kolobežkovaní začiatočníci, ale viete sa lyžovať, snežnú kolobežku iste zvládnete. Okrem klasických zjazdoviek si potom môžete užívať aj trasy na bežkovanie, či zasnežené kopce kdekoľvek.

Platba kartou
Bezpečná platba kartou
U nás sa nemusíte báť platiť kartou. Vaše údaje starostlivo chránime a nikomu neposkytujeme.
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Starostlivo a rýchlo zabalíme Vašu objednávku.
Zákaznícka podpora
Zákaznícka podpora
Vždy odpovieme na Vaše otázky a ochotne Vám pomôžeme
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz