Pílový kotúč na drevo 205 mm, 24 zubov, otvor 16 mm, tvrdokovový DED-H20524E
Kód: DED-H20524E
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 205 mm a 24 zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Tvrdokovové zuby zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu. Otvor pre upnutie má 16 mm a maximálne otáčky sú 7400 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H20524E
Pílový kotúč s priemerom 205 mm je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Zuby spevnené tvrdokovom pomáhajú zlepšiť odolnosť kotúča a zároveň prispievajú k čistejšiemu a efektívnejšiemu rezu. Ide o praktickú voľbu pre bežné dielenské aj domáce použitie, kde je dôležitá spoľahlivosť a presný výsledok.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené tvrdokovom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • kompaktný priemer 205 mm
  • 24 zubov pre vyvážený rez
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný na použitie s pílami a strojmi určenými pre kotúče s priemerom 205 mm a upínacím otvorom 16 mm. Pred montážou vždy skontrolujte zhodu rozmerov a maximálne povolené otáčky vášho zariadenia.
  • vhodný pre rezanie dreva
  • kompatibilný so strojmi pre kotúč 205 mm
  • upínací otvor 16 mm
  • maximálne otáčky: 7400 ot./min.
  • pred použitím overte kompatibilitu s vaším náradím
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 205 mm
  • Priemer otvoru: 16 mm
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm