Pílový kotúč na drevo 160 mm 48 zubov s tvrdokovom DED-H16048
Kód: DED-H16048
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 160 mm a 48 zubami s tvrdokovom je určený na rezanie všetkých typov dreva. Vďaka spevneným zubom ponúka presný, čistý a účinný rez. Priemer upínacieho otvoru je 10 mm, maximálne otáčky 9500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H16048
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené tvrdokovom pre dlhšiu životnosť
  • 48 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • Praktický priemer 160 mm pre kompatibilné píly
  • Maximálne otáčky až 9 500 ot./min.
Použitie
  • Použitie na drevo
  • Pred použitím skontrolujte kompatibilitu s vašou pílou
  • Dodržujte maximálne otáčky uvedené výrobcom
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 160 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 10 mm
  • Maximálne otáčky: 9 500 ot./min.
  • Počet zubov: 48 ks
  • Hrúbka venčeka: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm