Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami 190 mm, 30 mm, 24 zubov DED-H19024
Kód: DED-H19024
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 190 mm a otvorom 30 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť a zlepšujú kvalitu rezu. Kotúč má 24 zubov a maximálne otáčky 8 000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
Pílový kotúč DEDRA H19024 je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidom spevnené zuby zvyšujú odolnosť ostria a zároveň prispievajú k čistejšiemu a účinnejšiemu rezu. Vďaka rozmeru 190 mm a 24 zubom je vhodný na bežné stolárske aj montážne práce.
Hlavné výhody
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť a dlhšiu životnosť
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • Presné rozmery podľa technických údajov produktu
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre pílky a stroje určené na pílové kotúče s priemerom 190 mm a upínacím otvorom 30 mm. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov a maximálnych otáčok s vaším náradím. Rozmer na fotografii je ilustračný, rozhodujúce sú údaje uvedené v technických parametroch.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 8000 ot./min.
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 1,4 mm