O nás

 

Pabex je inovatívny internetový obchod s počiatočným zameraním na elektrotechniku. V súčasnosti pre Vás ponúkame široký výber z viac ako 10 000 produktov. K nášmu sortimentu každodenne pridávame nové a nové produkty vo vysokej kvalite. Neustále pracujeme aj na vylepšovaní našich zákazníckych služieb pre zabezpečenie spokojnosti zákazníka. Našou prioritou je okrem zákazníckej spokojnosti, priniesť kupujúcemu aj  pridanú hodnotu k nákupu.

 

Certifikáty

Ako prozákazníckemu obchodu nám maximálne záleží na našich zákazníkoch. Skúsenosti s Pabexom môžu naši zákazníci uviesť v dotazníku, ktorý je zákazníkovi odoslaný automaticky po 6 dňoch nezávyslím portálom. V prípade, že má obchod veľa pozitívnych hodnotení, stane sa vlastníkom certifikátu. Ďalej prikladáme veľkú váhu bezpečnosti pri nákupe. Disponujeme nezávyslími certifikátmi, ktoré sú zárukou bezpečnosti pri platbe alebo pri spracuvávaní osobných údajov na našom obchode. Certifikáty podliehajú striktnej kontrole.

 

Naša vízia

Našou víziou je multifunkčný prepracovaný eshop pri ktorom nájde zákazník všetky produkty na jednom mieste v najvyššej kvalite a za najnižšiu cenu. Okrem kvality našich produktov  je pre nás mimoriadne dôležité vylepšovanie služieb pre zákazníka aby sa cítil čo najkomfortnejšie pri nákupe. Medzi pripravované služby v najbližšej dobe patria: práca na prehľadnosti stránky a nadväznosť súvisiacich produktov, ochranné obaly produktov pred poškodením pri preprave a prepracované návody na všetky predávané produkty.

 

Naša filozofia

Internetový obchod Pabex.sk je postavený na základných hodnotách poctivosti, odbornosti a úmyslom neustále sa posúvať vpred v inováciách. Hlavná idea je tvoriť prozákaznícky eshop, kde bude každý zákazník braný špeciálne a problémy budú riešené individuálne a efektívne. Našich zamestnancov považujeme za hybnú silu nášho eshopu bez ktorých sa nie je možné posúvať. Sú vyberaní na základe ich kvalifikovanosti a odbornosti. Ďalším dôležitým pilierom je celková transparentnosť k zákazníkom a zamestnancom. Internetový obchod Pabex.sk podniká podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia v súlade s legislatívou Slovenskej republiky.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz