Pílový kotúč na drevo 210 mm 42 zubov 30 mm DED-H21042
Kód: DED-H21042
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 210 mm, otvorom 30 mm a 42 zubami. Zuby sú spevnené tvrdokovom pre kvalitnejší a presnejší rez všetkých typov dreva. Max. otáčky: 7 250 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H21042
Pílový kotúč s priemerom 210 mm je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Vďaka 42 zubom a karbidom spevneným hrotom ponúka kvalitný a plynulý rez pri práci s vhodným náradím. Produkt je určený na použitie s pokosovou pílou DED7739.
  • 42 zubov pre presný a čistý rez
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť a lepšiu účinnosť rezania
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Kompatibilný s pokosovou pílou DED7739
Hlavné výhody
  • Odolnejšie zuby vďaka spevneniu karbidom
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vyvážený 42-zubový profil
  • Spoľahlivé riešenie pre práce s drevom
Kompatibilita
  • Priemer otvoru musí zodpovedať upínaniu náradia
  • Maximálne otáčky musia byť v súlade s technickými požiadavkami píly
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 210 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7250 ot./min
  • Počet zubov: 42 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm