Pílový kotúč na drevo 210 mm 40 zubov 30 mm DEDRA DED-H21040
Kód: DED-H21040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 210 mm, otvorom 30 mm a 40 zubami. Zuby spevnené tvrdokovom zlepšujú čistotu rezu a predlžujú životnosť kotúča. Vhodný na rezanie všetkých typov dreva, max. otáčky 7 250 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 210 mm
Hlavné výhody
  • zuby vystužené spekaným karbidom pre vyššiu odolnosť a lepšiu kvalitu rezu
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a čistotou rezu
  • kompatibilný s pokosovou pílou DED7739
  • kompaktný priemer 210 mm vhodný pre presné stolárske a montážne práce
Použitie a kompatibilita
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 210 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7250 ot./min
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka zubu / rezu: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm