Pílový kotúč na drevo 180 mm 24 zubov 20 mm DED-H18024
Kód: DED-H18024
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 180 mm, otvorom 20 mm a 24 zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené karbidom zvyšujú životnosť aj kvalitu rezu. Max. otáčky: 8 500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H18024
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vhodný pre presnejšiu prácu s drevom
Použitie
Kotúč je vhodný pre stolové aj ručné píly, ktoré podporujú priemer 180 mm a upnutie s otvorom 20 mm. Pred použitím si vždy overte kompatibilitu s vaším náradím, maximálne povolené otáčky a odporúčané parametre píly. Obrázok produktu má len ilustračný charakter, skutočný rozmer je uvedený v technických údajoch.
  • Priemer kotúča 180 mm
  • Upínací otvor 20 mm
  • Maximálne otáčky 8500 ot./min
  • Ilustračný rozmer na fotografii sa nemusí zhodovať so skutočným produktom
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 180 mm
  • Priemer otvoru: 20 mm
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm