Pílový kotúč na drevo 250 mm 60 zubov 30 mm DEDRA DED-HS25060
Kód: DED-HS25060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 250 mm, 60 zubami a otvorom 30 mm. Je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Oceľové prevedenie zvyšuje odolnosť a dlhú životnosť kotúča.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 250 mm
  • Určený na mäkké aj tvrdé drevo
  • Vhodný na priečne aj pozdĺžne rezanie
  • Oceľové vyhotovenie pre dlhšiu životnosť
Hlavné výhody
  • 60 zubov pre presnejšie vedenie rezu
  • Priemer 250 mm pre široké využitie v dielni
  • Upínací otvor 30 mm
  • Maximálne otáčky až 7600 ot./min.
  • Hrúbka kotúča 2,2 mm a hrúbka zubu 1,8 mm
Kompatibilita
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min.
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka kotúča: 2,2 mm
  • Hrúbka zubu / výstupku: 1,8 mm