Rezny kotuc, 200 mm DED-H200100
Kód: DED-H200100
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Rezný kotúč DEDRA s priemerom 200 mm je určený na presné rezanie neželezných kovov, napríklad hliníka. Má 100 zubov spevnených tvrdokovom pre čistý rez, otvor 20 mm a maximálne otáčky 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Kotúčová píla na neželezné kovy pre presné a čisté rezanie
  • Určený na rezanie neželezných materiálov
  • Zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • 100 zubov pre jemnejší a presnejší rez
  • Prispôsobený na prácu s vybranými pílami DEDRA
  • Fotografia rozmeru je ilustračná, rozhodujúce sú technické údaje v popise
Použitie a kompatibilita
  • Vhodný pre presné rezanie neželezných kovov
  • Pred použitím overte priemer, otvor a maximálne otáčky píly
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka vence: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm