Pilový kotúč na drevo 140 mm, 16 zubov, tvrdokovový, otvor 20 mm DED-H14016
Kód: DED-H14016
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 140 mm a otvorom 20 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má 16 zubov spevnených tvrdokovom pre dlhšiu životnosť a kvalitnejší, presnejší rez. Maximálne otáčky: 11 000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Zuby spevnené tvrdokovom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vhodný pre bežné stolárske a dielenské práce
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly a náradie určené na kotúče s priemerom 140 mm a upínacím otvorom 20 mm. Pri použití je dôležité dodržať aj maximálne otáčky uvedené výrobcom. Uvedené rozmery sa vzťahujú na skutočný produkt; veľkosť zobrazená na fotografii je iba ilustračná.
  • Priemer kotúča 140 mm
  • Upínací otvor 20 mm
  • Maximálne otáčky 11 000 ot./min.
  • Veľkosť na fotografii je iba ilustračná
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 140 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Počet zubov: 16 ks
  • Hrúbka vencovej časti: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm