Pilový kotúč na drevo 165 mm 24 zubov 16 mm DED-H16524E
Kód: DED-H16524E
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 165 mm a 24 zubami je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené spekaným karbidom zvyšujú odolnosť, kvalitu rezu aj efektivitu práce. Upínací otvor má 16 mm a maximálne otáčky sú 9200 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo s karbidovým osadením
Hlavné výhody
  • Zuby vystužené karbidom spekaným pre dlhšiu životnosť
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a kvalitou rezu
  • Kompatibilný s kotúčovými pílami s uchytením 16 mm
  • Vhodný na prácu pri maximálnych otáčkach 9200 ot./min
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený pre kotúčové píly na drevo s priemerom 165 mm a otvorom 16 mm. Pri výbere je dôležité skontrolovať zhodu priemeru kotúča, priemeru upínacieho otvoru a povolených otáčok vašej píly. Uvedený rozmer na fotografii je iba ilustračný, rozhodujú technické údaje v popise produktu.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 165 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 9200 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm