Pílový kotúč na drevo 315 mm 80 zubov 30 mm DED-HS31580
Kód: DED-HS31580
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 315 mm a otvorom 30 mm je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Má 80 zubov, hrúbku 2,3 mm a maximálne otáčky 6100 ot./min., čo z neho robí spoľahlivú voľbu pre presné rezanie.