Pílový kotúč na drevo 500 mm, 60 zubov, otvor 30 mm DED-HS50060
Kód: DED-HS50060
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 500 mm a 60 zubmi je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Má otvor 30 mm, maximálne otáčky 3000 ot./min a je vyrobený z odolnej ocele pre dlhú životnosť.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA HS50060
  • určený na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva
  • vhodný na priečne aj pozdĺžne rezy
  • oceľové vyhotovenie pre dlhšiu životnosť
  • 60 zubov pre univerzálne použitie
  • pri výbere sa riaďte skutočnými rozmermi uvedenými v popise produktu
Hlavné výhody
Kotúč je vyrobený z kvalitnej ocele, čo prispieva k jeho odolnosti pri práci. Vďaka priemeru 500 mm, otvoru 30 mm a maximálnym otáčkam 3000 ot./min. je vhodný pre kompatibilné píly a stroje určené na tento rozmer kotúča.
  • kvalitná oceľová konštrukcia
  • priemer kotúča 500 mm
  • upevňovací otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 3000 ot./min.
  • 60 zubov pre univerzálne nasadenie
Použitie
  • na rezanie dreva
  • na priečne aj pozdĺžne rezy
  • skontrolujte zhodu priemeru kotúča a montážneho otvoru
  • dodržujte maximálne otáčky stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 500 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka ráfika: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 3,2 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 500 mm; Priemer otvoru: 30 mm; Maximálne otáčky: 3000 ot./min.