Tvrdokovový pílový kotúč na drevo 250 mm 80 zubov 30 mm DEDRA DED-H25080
Kód: DED-H25080
Možnosti doručenia
Tvrdokovový pílový kotúč DEDRA na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 250 mm, otvor 30 mm, 80 zubov a zosilnené zuby spekaným tvrdokovom pre presnejší a účinnejší rez.
Detailné informácie
Podrobný popis
Tvrdokovový pílový kotúč na drevo DEDRA H25080
  • 80 zubov spevnených tvrdokovom pre vyššiu odolnosť
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Priemer 250 mm a upínací otvor 30 mm
Hlavné výhody
  • Tvrdokovové zuby pre dlhšiu životnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Presné rozmery pre jednoduchý výber kompatibilného kotúča
  • Vhodný na bežné stolárske a rezacie práce s drevom
Kompatibilita
  • DEDRA DED7754
  • DEDRA DED7745
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 6100 ot./min
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka vence: 2,8 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,8 mm