Pílový kotúč na drevo DEDRA 160 mm, 24 zubov, 20 mm DED-H16024
Kód: DED-H16024
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 160 mm, 24 zubami a otvorom 20 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené spekaným karbidom zvyšujú odolnosť, presnosť aj kvalitu rezu. Max. otáčky: 9500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 160 mm, 24 zubov, upínací otvor 20 mm
Pílový kotúč DEDRA H16024 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Zuby sú spevnené karbidom, čo pomáha predĺžiť ich životnosť a zároveň zlepšuje kvalitu aj účinnosť rezu. Vďaka priemeru 160 mm, 24 zubom a upínaciemu otvoru 20 mm ide o praktický kotúč pre presnú a spoľahlivú prácu.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • priemer kotúča 160 mm
  • 24 zubov pre vyvážený rez
  • upínací otvor 20 mm
Hlavné výhody
  • Karbidové spevnenie zubov zvyšuje odolnosť pri práci.
  • Konštrukcia kotúča podporuje čistý a efektívny rez.
  • Parametre sú vhodné pre bežné použitie pri spracovaní dreva.
  • Prehľadné technické prevedenie uľahčuje výber správneho kotúča.
Použitie a kompatibilita
  • vhodný na rôzne typy dreva
  • skontrolujte zhodu priemeru 160 mm
  • upínací otvor musí zodpovedať 20 mm
  • maximálne otáčky náradia nesmú presiahnuť 9500 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 160 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 9500 ot./min.
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm