Vidiový rezný kotúč na hliník a neželezné kovy 205 mm, 100 zubov, otvor 30 mm DED-H205100
Kód: DED-H205100
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (10 ks)
Možnosti doručenia
Vidiový rezný kotúč DEDRA na hliník a ďalšie neželezné kovy s priemerom 205 mm, otvorom 30 mm a 100 zubmi. Zuby spevnené spekaným karbidom zaisťujú presnejšie a efektívnejšie rezanie, maximálne pri 7400 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Vidiový kotúč na rezanie hliníka a neželezných kovov
  • určený na rezanie neželezných kovov vrátane hliníka
  • zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • zuby sú nastavené pod iným uhlom než pri bežných kotúčoch na drevo
  • vhodný pre presnejší a čistejší rez
Hlavné výhody
  • vyššia odolnosť zubov pri práci s kovovými materiálmi
  • lepší rezný výkon vďaka optimalizovanému uhlu zubov
  • pracovný kotúč s 100 zubami pre jemnejší rez
  • priemer 205 mm a otvor 30 mm pre vhodné uchytenie
  • maximálne otáčky 7400 ot./min.
Použitie a kompatibilita
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 205 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka vencovej časti: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm