Pílový kotúč na drevo 600 mm 80 zubov otvor 30 mm karbidový DED-H60080
Kód: DED-H60080
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 600 mm, otvorom 30 mm a 80 zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby spevnené karbidom zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť presnejší a čistejší rez.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Vhodný pre bežné aj presnejšie stolárske použitie
Použitie
Kotúč je vhodný na použitie v zariadeniach určených pre pílové kotúče s priemerom 600 mm a upínacím otvorom 30 mm. Vďaka 80 zubom je navrhnutý na čistý rez pri spracovaní dreva. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov a maximálne otáčky s vaším náradím.
  • Kompatibilný s kotúčmi s priemerom 600 mm
  • Upínací otvor 30 mm
  • 80 zubov pre presnejší rez
  • Maximálne otáčky: 2500 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 600 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka venca: 4 mm
  • Hrúbka kotúča: 3 mm