Pílový kotúč na drevo DEDRA 205 mm 60 zubov otvor 30 mm karbidové zuby DED-H20560
Kód: DED-H20560
Možnosti doručenia
Pílový kotúč DEDRA na rezanie všetkých druhov dreva. Má priemer 205 mm, otvor 30 mm a 60 zubov s karbidovým spevnením pre presnejší a čistejší rez. Max. otáčky 7400 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 205 mm, 60 zubov
Pílový kotúč DEDRA H20560 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Karbidom spevnené zuby zvyšujú odolnosť kotúča a prispievajú k čistejšiemu a efektívnejšiemu rezu. Vďaka priemeru 205 mm, otvoru 30 mm a 60 zubom je vhodný na presné stolárske aj dielenské práce.
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 60 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • Priemer kotúča 205 mm
  • Upínací otvor 30 mm
Hlavné výhody
  • Zvýšená odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • Dobrá kvalita rezu pri práci s drevom
  • Vhodný pre nástroje s maximálnymi otáčkami do 7400 ot./min.
  • Presné technické rozmery pre jednoduchší výber správneho kotúča
Použitie
Kotúč je určený na použitie v pílach a ďalších nástrojoch určených na montáž pílového kotúča s priemerom 205 mm a upínacím otvorom 30 mm. Je vhodný na bežné rezanie dreva v dielni, pri montáži aj pri domácich projektoch.
  • Na rezanie dreva
  • Pre náradie s otvorom 30 mm
  • Pre kotúče s priemerom 205 mm
  • Určený na použitie v súlade s maximálnymi otáčkami nástroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 205 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7400 ot./min.
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka obvodu kotúča: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm