Pílový kotúč na drevo 600, 600 mm, 30 mm DED-H600100
Kód: DED-H600100
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 500 mm a otvorom 30 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má 100 zubov spevnených karbidom, ktoré zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť presný a čistý rez. Max. otáčky: 2500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H600100
Hlavné výhody
  • Zuby vystužené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Vhodný na rezanie všetkých druhov dreva
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • 100 zubov pre jemnejší a presnejší rez
Použitie
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 500 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 2500 ot./min
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka ozubeného venca: 4 mm
  • Hrúbka kotúča: 3 mm