Kotúč na drevo 315 mm 24 zubov s karbidovými zubami DED-HL31524
Kód: DED-HL31524
Možnosti doručenia
Kotúč na drevo DEDRA s priemerom 315 mm a 24 zubami s karbidovými plátkami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má otvor 30 mm, maximálne otáčky 4800 ot./min a vďaka obmedzovaču posuvu umožňuje bezpečnejšie rezanie aj pri drobných kovových prekážkach do hrúbky 3 mm.