Pílový kotúč na drevo 350 mm, 60 zubov, otvor 30 mm DED-HS35060
Kód: DED-HS35060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 350 mm a otvorom 30 mm je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Má 60 zubov, maximálne otáčky 4300 ot./min a je vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhšiu životnosť.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo pre presné a čisté rezy
Stalový pílový kotúč DEDRA HS35060 je určený na priečne aj pozdĺžne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Vďaka priemeru 350 mm, 60 zubom a kvalitnej oceľovej konštrukcii je vhodný na bežné stolárske a drevárske práce, kde záleží na presnosti rezu a dlhšej životnosti nástroja.
  • Určený na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva
  • Vhodný na priečne aj pozdĺžne rezy
  • Oceľové vyhotovenie pre dlhú životnosť
  • 60 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a čistotou rezu
Hlavné výhody
Kotúč je navrhnutý tak, aby poskytol spoľahlivý výkon pri práci s drevom a zároveň zodpovedal základným technickým požiadavkám stroja. Upevňovací otvor s priemerom 30 mm a maximálne otáčky 4300 ot./min. uľahčujú správny výber pre kompatibilné píly a stroje.
  • Presne definovaný priemer kotúča 350 mm
  • Upevňovací otvor 30 mm
  • Maximálne otáčky 4300 ot./min.
  • Hrúbka venca 2,2 mm a hrúbka tela kotúča 2,4 mm
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený pre stroje a píly, ktoré podporujú kotúč s priemerom 350 mm a upínacím otvorom 30 mm. Vhodnosť vždy overte podľa parametrov vášho zariadenia, najmä priemeru kotúča, priemeru otvoru a maximálnych otáčok.
  • Kompatibilný so zariadeniami pre kotúč 350 mm
  • Vhodný pre uchytenie s otvorom 30 mm
  • Skontrolujte aj maximálne dovolené otáčky stroja
  • Pred montážou overte zhodu s technickými parametrami vášho zariadenia
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 350 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,4 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 350 mm; priemer upínacieho otvoru: 30 mm; maximálne otáčky: 4300 ot./min.