Pílový kotúč na drevo 500 mm 80 zubov otvor 30 mm DED-HS50080
Kód: DED-HS50080
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 500 mm a otvorom 30 mm je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Má 80 zubov, je vyrobený z kvalitnej ocele a ponúka maximálne otáčky 3000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA HS50080
  • určený na priečne aj pozdĺžne rezanie dreva
  • vhodný na mäkké aj tvrdé drevo
  • oceľové vyhotovenie pre dlhú životnosť
  • 80 zubov pre čistý a plynulý rez
Hlavné výhody
  • kvalitná oceľová konštrukcia
  • presne daný priemer 500 mm
  • upínací otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 3000 ot./min
  • hrúbka vencu 3 mm a hrúbka kotúča 3,2 mm
Použitie
Tento pílový kotúč je vhodný pre stolové a okružné píly určené na drevo, ktoré zodpovedajú rozmeru otvoru 30 mm a neprekračujú maximálne otáčky 3000 ot./min. Pred použitím vždy skontrolujte kompatibilitu so strojom a odporúčané parametre výrobcu.
  • na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva
  • na pozdĺžne aj priečne rezy
  • vhodný pre píly s upínacím otvorom 30 mm
  • používajte len v rámci maximálnych otáčok 3000 ot./min
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 500 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka vencu: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 3,2 mm
  • Technický popis: Priemer kotúča: 500 mm; priemer upínacieho otvoru: 30 mm; maximálne otáčky: 3000 ot./min