Kotúč na drevo 235 mm 36 zubov, otvor 30 mm DED-H23536
Kód: DED-H23536
Možnosti doručenia
Kvalitný kotúč na drevo DEDRA s priemerom 235 mm, otvorom 30 mm a 36 zubami. Zuby spevnené tvrdokovom zabezpečujú presné a účinné rezanie všetkých typov dreva. Max. otáčky: 6500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Kotúčová píla na drevo s karbidovými zubami
Kotúč DEDRA H23536 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Zuby sú vystužené karbidom, čo pomáha zvýšiť ich odolnosť a zároveň zlepšuje kvalitu aj účinnosť rezu. Vďaka priemeru 235 mm, 36 zubom a otvoru 30 mm ide o praktické riešenie pre presné a spoľahlivé rezanie dreva.
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby vystužené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • vhodný pre píly s upínacím otvorom 30 mm
Hlavné výhody
  • 36 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • priemer kotúča 235 mm pre univerzálne použitie
  • maximálne otáčky 6500 ot./min. pre bezpečné použitie v odporúčaných podmienkach
  • pevnejšie zuby s karbidovým povlakom
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 235 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 6500 ot./min.
  • Počet zubov: 36 ks
  • Hrúbka venca: 2,6 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,6 mm