Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami 200 mm 30 mm 40 zubov DED-H20040
Kód: DED-H20040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami DEDRA s priemerom 200 mm, otvorom 30 mm a 40 zubami. Je určený na rezanie všetkých typov dreva a vďaka spekanému karbidu ponúka vyššiu odolnosť aj kvalitnejší rez. Maximálne otáčky: 7600 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • Priemer 200 mm pre bežné píly a stolové aplikácie
Použitie
  • Vhodný na bežné rezanie dreva
  • 40 zubov pre vyvážený rez
  • Pred montážou overte kompatibilitu s pílkou
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 200 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7600 ot./min
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm