Pílový kotúč na drevo 400 mm 30 mm 60 zubov karbidový DEDRA DED-H40060
Kód: DED-H40060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 400 mm a otvorom 30 mm. Má 60 zubov spevnených karbidom pre presnejší a efektívnejší rez do všetkých typov dreva. Max. otáčky 3800 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 400 mm, 60 zubov
Pílový kotúč DEDRA H40060 je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Karbidom spevnené zuby pomáhajú zvýšiť ich odolnosť a zároveň zlepšujú kvalitu aj účinnosť rezu. Vďaka priemeru 400 mm, otvoru 30 mm a 60 zubom ide o praktické riešenie pre presnejšie a čistejšie rezanie dreva.
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Vhodný na presnejší a kvalitnejší rez
  • Priemer kotúča 400 mm
  • Upínací otvor 30 mm
  • 60 zubov
Hlavné výhody
  • Spevnené zuby pre dlhšiu životnosť
  • Lepšia kvalita a efektivita rezania
  • Stabilné spracovanie dreva
Použitie
Kotúč je vhodný na použitie v pílach a zariadeniach určených pre kotúče s priemerom 400 mm a montážnym otvorom 30 mm. Pred použitím vždy skontrolujte kompatibilitu s vaším strojom a dodržujte maximálne povolené otáčky.
  • Pre pílenie dreva
  • Určený pre kotúče s otvorom 30 mm
  • Neprekračujte maximálne otáčky 3800 ot./min
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 3800 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka ráfika: 3,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 2,2 mm