Pílový kotúč na drevo 216 mm 42 zubov 30 mm tvrdokovový DED-H21642
Kód: DED-H21642
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 216 mm, 42 tvrdokovovými zubami a upínacím otvorom 30 mm je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Kotúč má maximálne otáčky 7000 ot./min. a zosilnené zuby z tvrdokovu pre dlhšiu životnosť a kvalitný rez.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s tvrdokovovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 42 zubov pre presnejší a čistejší rez
  • tvrdokovové spevnenie zubov pre vyššiu odolnosť
  • vhodný na použitie s pokosovou pílou DED7739
Hlavné výhody
  • zvýšená odolnosť zubov vďaka tvrdokovu
  • lepší rezací výkon a presnosť
  • skutočný rozmer zodpovedá technickým údajom v popise
  • ilustračná veľkosť na fotografii nemusí zodpovedať skutočnosti
Kompatibilita
  • kompatibilný s pokosovou pílou DED7739
  • pred použitím overte priemer kotúča a upínacieho otvoru
  • dodržte maximálne povolené otáčky náradia
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 216 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7000 ot./min
  • Počet zubov: 42 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm