Pilový kotúč na drevo 205 mm 60 zubov 16 mm karbidové zuby DED-H20560E
Kód: DED-H20560E
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 205 mm a 60 karbidovými zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Otvor 16 mm, max. otáčky 7400 ot./min. Zuby spevnené karbidom zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • 60 zubov pre presnejší rez
  • vhodný pre čistejší a efektívnejší rez
Použitie
Kotúč je vhodný pre stolové a ručné píly kompatibilné s kotúčom s priemerom 205 mm a montážnym otvorom 16 mm. Pred montážou odporúčame vždy skontrolovať zhodu rozmerov a maximálnych otáčok vášho náradia s parametrami kotúča.
  • kompatibilný s kotúčovými pílami pre drevo
  • pred použitím overte priemer kotúča, priemer otvoru a maximálne otáčky
  • vhodný na presné rezanie dreva
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 205 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 7400 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka vence: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm