Vidiový pílový kotúč na neželezné kovy 210 mm, 30 mm, 100 zubov DED-H210100
Kód: DED-H210100
Možnosti doručenia
Vidiový pílový kotúč DEDRA na rezanie neželezných kovov a hliníka. Má priemer 210 mm, otvor 30 mm, 100 zubov a je zosilnený spekaným karbidom pre presnejší a účinnejší rez. Max. otáčky: 7 200 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Vidiový pílový kotúč na neželezné kovy
  • určený na rezanie neželezných kovov
  • zuby spevnené karbidom pre dlhšiu životnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
Hlavné výhody
  • špeciálny uhol zubov pre efektívnejší rez
  • znížený odpor pri rezaní
  • vhodný na presnejšiu prácu s neželeznými materiálmi
  • konštrukcia zameraná na stabilný rezný výkon
Kompatibilita
  • DED7754
  • DED7745
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 210 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7200 ot./min
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka obvodu kotúča: 2,3 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 1,4 mm