Pílový kotúč na drevo 450 mm 100 zubov otvor 30 mm DED-H450100
Kód: DED-H450100
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 450 mm, otvorom 30 mm a 100 zubami. Zuby sú spekané tvrdokovom pre vyššiu odolnosť a kvalitnejší rez pri rezaní všetkých typov dreva.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
Pílový kotúč DEDRA DED-H450100 je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby sú vystužené karbidom, čo pomáha zvýšiť ich odolnosť a zároveň prispieva k lepšej kvalite aj účinnosti rezu. Vďaka 450 mm priemeru a 100 zubom je vhodný na presné a plynulé rezanie v drevárskych aplikáciách.
  • zuby vystužené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • 100 zubov pre kvalitnejší a plynulejší rez
  • veľký priemer kotúča 450 mm
Použitie
  • vhodný na drevo
  • skontrolujte priemer kotúča 450 mm
  • skontrolujte priemer otvoru 30 mm
  • rozmery na fotografii sú len ilustračné
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 450 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 100 ks
  • Hrúbka vence: 3,5 mm
  • Hrúbka kotúča: 2,5 mm