Kotúč na drevo s obmedzovačom 300 mm 24 zubov DED-HL30024
Kód: DED-HL30024
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom (>20 ks)
Možnosti doručenia
Kotúč na drevo DEDRA s priemerom 300 mm a 24 zubami s karbidovým spevnením je určený na rezanie všetkých typov dreva. Vďaka obmedzovaču posuvu umožňuje bezpečnejšie rezanie aj materiálu s drobnou oceľovou prekážkou do 3 mm. Upínací otvor má 30 mm a maximálne otáčky sú 5000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Kotúč na drevo s obmedzovačom 300 mm DEDRA HL30024
Kotúčová píla DEDRA HL30024 je určená na rezanie všetkých druhov dreva. Vďaka zubom vystuženým spekaným karbidom ponúka spoľahlivý výkon a bezpečnejší rez aj pri materiáli, v ktorom sa nachádza oceľová prekážka s hrúbkou do 3 mm. Ide o praktický kotúč pre presné a efektívne rezanie v dielni aj na stavbe.
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby vystužené spekaným karbidom pre dlhšiu životnosť
  • Bezpečnejší rez aj pri prekážke z ocele do hrúbky 3 mm
  • Priemer 300 mm pre použitie v zodpovedajúcich pílach
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a kvalitou rezu
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre kotúčové píly a zariadenia, ktoré sú určené na kotúč s priemerom 300 mm a montážnym otvorom 30 mm. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov, najmä priemer kotúča, priemer upevňovacieho otvoru a maximálne otáčky stroja.
  • Použitie na drevo a drevené materiály
  • Vhodný pre stroje s upínacím otvorom 30 mm
  • Maximálne otáčky kotúča: 5000 ot./min.
  • Pred montážou overte kompatibilitu s vaším náradím
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 300 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 5000 ot./min.
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 2 mm