Pílový kotúč na drevo 500 mm 60 zubov 30 mm DED-H50060
Kód: DED-H50060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 500 mm, otvorom 30 mm a 60 zubami. Zuby spevnené tvrdokovom zabezpečujú presnejšie a účinnejšie rezanie všetkých typov dreva. Maximálne otáčky: 3000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H50060
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené spekaným karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • 60 zubov pre presnejšie vedenie rezu
Hlavné výhody
  • spekaný karbid na zuboch pre vyššiu výdrž
  • vhodný na bežné rezanie dreva
  • 60 zubov pre vyvážený pomer rýchlosti a presnosti
  • pevné technické prevedenie pre stabilnú prácu
Použitie
  • na rezanie dreva
  • pred použitím skontrolujte priemer otvoru a maximálne otáčky
  • vhodný pre kompatibilné stolové alebo iné pílové stroje
  • veľkosť kotúča overte podľa technických parametrov stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 500 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 3000 ot./min
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka venca: 4 mm
  • Hrúbka kotúča: 3 mm