Pílový kotúč na drevo 165 mm, 36 zubov, karbidový DED-H16536E
Kód: DED-H16536E
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 165 mm a 36 zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť aj kvalitu rezu, otvor na hriadeľ má 16 mm. Max. otáčky: 9200 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
Pílový kotúč DEDRA DED-H16536E je určený na rezanie všetkých druhov dreva. Karbidom spevnené zuby zvyšujú odolnosť kotúča a zároveň pomáhajú dosiahnuť čistejší a efektívnejší rez. Vďaka priemeru 165 mm, 36 zubom a otvoru 16 mm je vhodný pre vybrané píly a presné práce v dreve.
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 36 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a čistotou rezu
  • Presné rozmery pre správny výber kotúča
Hlavné výhody
  • Zvýšená odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • Kvalitnejší a účinnejší rez pri práci s drevom
  • Praktický priemer 165 mm pre kompatibilné píly
  • Maximálne otáčky 9200 ot./min. pre bezpečné použitie v rámci určených parametrov
Použitie a kompatibilita
  • Vhodný na rezanie dreva
  • Kompatibilitu skontrolujte podľa priemeru 165 mm
  • Upínací otvor musí mať 16 mm
  • Maximálne otáčky píly nesmú presiahnuť 9200 ot./min.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 165 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Maximálne otáčky: 9200 ot./min.
  • Počet zubov: 36 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm