Pílový kotúč na drevo 210 mm 24 zubov, otvor 30 mm, karbidový DEDRA DED-H21024
Kód: DED-H21024
Možnosti doručenia
Karbidový pílový kotúč DEDRA na rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 210 mm, otvor 30 mm a 24 zubov pre čistý a presný rez. Zuby spevnené spekaným karbidom zvyšujú odolnosť aj účinnosť rezania.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA DED-H21024
Pílový kotúč DEDRA s priemerom 210 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Vďaka 24 zubom s karbidovým spevnením ponúka spoľahlivý rez a dobrú odolnosť zubov pri bežnom aj presnejšom používaní. Kotúč je určený na prácu s pokosovou pílou DED7739.
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť a lepšiu kvalitu rezu
  • vhodný na použitie s pokosovou pílou DED7739
  • presné rozmery podľa technického popisu produktu
Hlavné výhody
  • 24 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a čistotou rezu
  • karbidové spevnenie zubov zvyšuje ich životnosť
  • priemer 210 mm a otvor 30 mm pre kompatibilitu s určeným náradím
  • konštrukcia kotúča podporuje stabilnú a efektívnu prácu
Použitie a kompatibilita
  • kompatibilný s pokosovou pílou DED7739
  • vhodný na drevo
  • pred použitím skontrolujte rozmery a parametre náradia
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 210 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 7250 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm