Pílový kotúč na drevo 180 mm, otvor 20 mm, 80 zubov DEDRA HS18060 DED-HS18060
Kód: DED-HS18060
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 180 mm a otvorom 20 mm je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Má 80 zubov a je vyrobený z kvalitnej ocele pre dlhšiu životnosť. Max. otáčky: 9500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA HS18060
  • Na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva
  • Vhodný na priečne aj pozdĺžne rezanie
  • Oceľové vyhotovenie pre vyššiu odolnosť
  • Skutočný rozmer zodpovedá technickým údajom, nie ilustračnej fotografii
Výhody
  • Priemer 180 mm pre bežné stolárske a montážne použitie
  • 80 zubov pre presnejší rez
  • Montážny otvor 20 mm pre kompatibilné píly a stroje
  • Maximálne otáčky až 9 500 ot./min.
Použitie a kompatibilita
Kotúč je vhodný pre píly a rezacie stroje určené na kotúče s priemerom 180 mm a montážnym otvorom 20 mm. Pred použitím si vždy overte technické parametre vášho náradia, najmä priemer kotúča, priemer upínacieho otvoru a povolené maximálne otáčky.
  • Určený na drevo
  • Kompatibilný so strojmi pre kotúč 180 mm
  • Montážny otvor 20 mm
  • Overte si maximálne povolené otáčky vášho stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 180 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 9 500 ot./min.
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka ráfika: 1,4 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,6 mm
  • Technické údaje: Priemer kotúča: 180 mm; priemer montážneho otvoru: 20 mm; maximálne otáčky: 9 500 ot./min.