Pílový kotúč na drevo 190 mm, 30 mm, 40 zubov, karbidový DEDRA DED-H19040
Kód: DED-H19040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 190 mm, otvorom 30 mm a 40 zubami. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť a zabezpečujú kvalitný rez pri rezaní všetkých typov dreva. Max. otáčky: 8000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezania
  • vhodný pre prácu s pílovými kotúčovými pílami s kompatibilným upnutím
Hlavné výhody
  • 40 zubov pre vyvážený rez
  • priemer kotúča 190 mm
  • upevňovací otvor 30 mm
  • maximálne otáčky až 8000 ot./min.
  • hrúbka venca 2,2 mm
  • hrúbka telesa kotúča 1,4 mm
Použitie
  • určený na rezanie dreva
  • pred použitím skontrolujte kompatibilitu s vašou pílou
  • riadiť sa treba skutočnými rozmermi v popise, nie ilustračnou fotografiou
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Maximálne otáčky: 8000 ot./min.
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka telesa kotúča: 1,4 mm