Pílový kotúč na drevo 250 mm 40 zubov, otvor 16 mm DED-H25040E
Kód: DED-H25040E
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA H25040E s priemerom 250 mm a otvorom 16 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má 40 zubov spevnených karbidom pre čistý a presný rez a maximálne otáčky až 6100 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H25040E
  • na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
Hlavné výhody
Kotúč má priemer 250 mm a 40 zubov, čo je dobrá voľba na vyvážený pomer medzi rýchlosťou rezu a jeho čistotou. Upínací otvor s priemerom 16 mm a maximálne otáčky 6100 ot./min. zodpovedajú technickým požiadavkám uvedených píl. Hrúbka kotúča 1,8 mm a hrúbka venca 2,8 mm pomáhajú pri stabilnom vedení rezu.
  • priemer kotúča 250 mm
  • 40 zubov pre vyvážený rez
  • upínací otvor 16 mm
  • maximálne otáčky 6100 ot./min.
  • hrúbka kotúča 1,8 mm
  • hrúbka venca 2,8 mm
Použitie a kompatibilita
  • určený na spracovanie dreva
  • skutočný rozmer sa riadi údajmi v popise produktu
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,8 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,8 mm