Pilový kotúč na drevo 190 mm 60 zubov 30 mm karbidový DED-H19060
Kód: DED-H19060
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 190 mm a 60 zubami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť, kvalitu aj presnosť rezu. Kotúč má otvor 30 mm, hrúbku 1,4 mm a je vhodný na otáčky do 8000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo 190 mm s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • presnejší a čistejší rez
  • značka DEDRA
Hlavné výhody
  • vyššia odolnosť zubov vďaka karbidovému spevneniu
  • 60 zubov pre jemnejší rez
  • kompaktný priemer 190 mm
  • vhodný pre práce s drevom v dielni aj doma
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený pre píly a náradie, ktoré podporujú kotúč s priemerom 190 mm, montážnym otvorom 30 mm a maximálnymi otáčkami do 8000 ot./min. Pred použitím vždy skontrolujte zhodu rozmerov a otáčok s vaším zariadením. Upozornenie: rozmer uvedený na fotografii je ilustračný, rozhodujúce sú technické údaje v popise produktu.
  • kompatibilný s náradím pre kotúč 190 mm
  • montážny otvor 30 mm
  • maximálne otáčky 8000 ot./min.
  • pred montážou overte parametre vášho zariadenia
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 190 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 60 ks
  • Hrúbka vencu: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm