Pilový kotúč na drevo 170 mm 40 zubov 16 mm DEDRA DED-H17040E
Kód: DED-H17040E
Možnosti doručenia
Pilový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 170 mm, 40 zubami a upínacím otvorom 16 mm je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Zuby so spekaným karbidom zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť čistý rez. Max. otáčky: 8900 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pilový kotúč na drevo DEDRA 170 mm
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • 40 zubov pre vyvážený pomer rýchlosti a kvality rezu
  • zuby vystužené slinutým karbidom pre vyššiu odolnosť
  • priemer kotúča 170 mm
  • upínací otvor 16 mm
Výhody a použitie
  • stabilný a čistý rez pri práci s drevom
  • odolnejšie zuby vďaka karbidovému vystuženiu
  • vhodný na presnejšie aj bežné rezanie dreva
  • maximálne otáčky 8 900 ot./min.
Kompatibilita
Kotúč je určený pre nástroje s upínacím otvorom 16 mm a pre použitie v rámci maximálnych otáčok uvedených v technických údajoch. Pred montážou odporúčame skontrolovať zhodu rozmerov s vaším strojom.
  • upínací otvor 16 mm
  • priemer kotúča 170 mm
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 170 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 16 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka zubu / rozvádzania: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm