Pílový kotúč na drevo 185 mm, 24 zubov, karbidový DED-H18524
Kód: DED-H18524
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 185 mm a 24 zubami s karbidovými plátkami je určený na rezanie všetkých typov dreva. Má montážny otvor 20 mm a je vhodný na rýchle a presné rezanie pri maximálnych otáčkach 8200 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H18524
Pílový kotúč s priemerom 185 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Zuby sú spevnené karbidom, vďaka čomu kotúč lepšie odoláva opotrebeniu a zároveň pomáha dosiahnuť presnejší a čistejší rez. Ide o praktické riešenie pre bežné dielenské aj remeselné použitie.
  • určený na rezanie všetkých typov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • kompaktný kotúč s priemerom 185 mm
Hlavné výhody
  • karbidové zuby pre dlhšiu životnosť
  • 24 zubov pre univerzálne použitie
  • vhodný na presné rezanie dreva
  • konštrukcia podporuje plynulejší rez
Použitie
  • na rezanie dreva
  • skontrolujte kompatibilitu s priemerom 185 mm
  • overte priemer upínacieho otvoru 20 mm
  • dodržujte maximálne otáčky predpísané výrobcom stroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 185 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 8200 ot./min
  • Počet zubov: 24 ks
  • Hrúbka zubového venca: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm