Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami 180 mm / 20 mm, 40 zubov DEDRA DED-H18040
Kód: DED-H18040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s karbidovými zubami pre presné a účinné rezanie všetkých typov dreva. Priemer kotúča je 180 mm, priemer otvoru 20 mm, má 40 zubov a je určený na maximálne otáčky 8500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • lepšia kvalita a účinnosť rezu
  • značka DEDRA
Hlavné výhody
  • 40 zubov pre presnejšie rezanie
  • karbidové zuby pre vyššiu životnosť
  • vhodný na bežné spracovanie dreva
  • kompaktný priemer 180 mm
Použitie
  • na rezanie dreva
  • skontrolujte zhodu priemeru kotúča a upínacieho otvoru
  • dodržujte maximálne povolené otáčky
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 180 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 8500 ot./min
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,4 mm