Pílový kotúč na drevo 300 mm 80 zubov, 30 mm, s karbidovými zubami DED-H30080
Kód: DED-H30080
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo s priemerom 300 mm, 80 zubami a otvorom 30 mm. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť čistý a presný rez pri rezaní všetkých typov dreva. Maximálne otáčky: 5000 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA H30080
  • Určený na rezanie všetkých typov dreva
  • Zuby vystužené karbidom spiekaným pre vyššiu odolnosť
  • Lepšia kvalita a účinnosť rezu
Hlavné výhody
Kotúč je navrhnutý tak, aby zvládal náročnejšie rezanie dreva pri zachovaní stability a presnosti. Väčší priemer 300 mm a 80 zubov sú vhodné pre precíznejší rez, zatiaľ čo karbidové ostre? zuby pomáhajú predĺžiť interval medzi výmenami.
  • 300 mm priemer pre prácu s väčším formátom rezu
  • 80 zubov pre jemnejší a presnejší rez
  • Priemer upínacieho otvoru 30 mm
  • Maximálne otáčky až 5000 ot./min.
  • Robustná konštrukcia s hrúbkou wieňa 3 mm a tela kotúča 2 mm
Kompatibilita
  • Kompatibilný s pilami DED7754
  • Kompatibilný s pilami DED7745
  • Pred použitím overte technické parametre vášho nástroja
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 300 mm
  • Maximálne otáčky: 5000 ot./min.
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka wieňa: 3 mm
  • Hrúbka kotúča: 2 mm