Pílový kotúč na drevo 400 mm, otvor 30 mm, 80 zubov DED-HS40080
Kód: DED-HS40080
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Vypredané
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 400 mm, otvorom 30 mm a 80 zubmi. Je určený na pozdĺžne aj priečne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Oceľové vyhotovenie zaisťuje dlhšiu životnosť a maximálne otáčky sú 3800 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo 400 mm so 80 zubmi
Stalový pílový kotúč DEDRA DED-HS40080 je určený na rezanie mäkkého aj tvrdého dreva v priečnom aj pozdĺžnom smere. Vďaka priemeru 400 mm, otvoru 30 mm a 80 zubom je vhodný pre práce, kde sa vyžaduje presný a stabilný rez. Kotúč je vyrobený z kvalitnej ocele, čo prispieva k jeho dlhej životnosti pri bežnom používaní.
  • Určený na priečne aj pozdĺžne rezanie dreva
  • Vhodný na mäkké aj tvrdé drevo
  • Kvalitná oceľ pre dlhšiu životnosť
  • 80 zubov pre presnejší a čistejší rez
Výhody a použitie
Kotúč je praktickou voľbou pre stolové aj iné kompatibilné pílové zostavy určené na kotúče s priemerom 400 mm a upínacím otvorom 30 mm. Vďaka maximálnym otáčkam 3800 ot./min. je navrhnutý pre bezpečné použitie v rámci uvedených parametrov. Presné rozmery čepele a tela kotúča pomáhajú pri stabilnom vedení rezu a lepšom výsledku pri spracovaní dreva.
  • Priemer kotúča 400 mm
  • Upínací otvor 30 mm
  • Maximálne otáčky 3800 ot./min.
  • Hrúbka venca 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča 2,4 mm
Kompatibilita
Kompatibilný je s pílami a strojmi, ktoré podporujú kotúče s priemerom 400 mm, upínacím otvorom 30 mm a neprekračujú odporúčané maximálne otáčky 3800 ot./min. Pred montážou vždy skontrolujte zhodu rozmerov a technických požiadaviek vášho stroja.
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 400 mm
  • Priemer upínacieho otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 80 ks
  • Hrúbka venca: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 2,4 mm
  • Technický popis: Priemer kotúča: 400 mm; priemer upínacieho otvoru: 30 mm; maximálne otáčky: 3800 ot./min.