DEDRA pílový kotúč na drevo 250 mm, 40 zubov, otvor 30 mm, karbidové zuby DED-H25040
Kód: DED-H25040
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo DEDRA s priemerom 250 mm, 40 zubami a otvorom 30 mm je určený na rezanie všetkých typov dreva. Karbidové zuby zvyšujú odolnosť a pomáhajú dosiahnuť čistý a presný rez. Max. otáčky: 6100 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo DEDRA 250 mm
  • určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • presné spracovanie pre kvalitný a efektívny rez
Hlavné výhody
  • 40 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a kvalitou rezu
  • priemer 250 mm pre kompatibilné stolové a okružné píly
  • otvor 30 mm pre správne uchytenie
  • maximálne otáčky 6100 ot./min.
Použitie a kompatibilita
  • vhodný na rezanie dreva
  • pred montážou overte rozmery a technické limity píly
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 250 mm
  • Priemer otvoru: 30 mm
  • Počet zubov: 40 ks
  • Hrúbka venca: 2,8 mm
  • Hrúbka kotúča: 1,8 mm