Pílový kotúč na drevo 160 mm 36 zubov 20 mm karbidové zuby DED-H16036
Kód: DED-H16036
Možnosti doručenia
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami je určený na presné rezanie všetkých typov dreva. Má priemer 160 mm, otvor 20 mm, 36 zubov a je vhodný na otáčky do 9 500 ot./min.
Detailné informácie
Podrobný popis
Pílový kotúč na drevo s karbidovými zubami
  • Určený na rezanie všetkých druhov dreva
  • Zuby spevnené karbidom pre vyššiu odolnosť
  • Zlepšená kvalita a účinnosť rezania
  • Priemer 160 mm pre kompatibilné pílové zariadenia
  • 36 zubov pre vyvážený pomer medzi rýchlosťou a kvalitou rezu
Hlavné výhody
  • Karbidové zuby predlžujú životnosť kotúča
  • Vhodný na presné rezanie dreva
  • Montážny otvor 20 mm pre zodpovedajúce upnutie
  • Maximálne otáčky až 9500 ot./min. pre použitie v kompatibilných zariadeniach
  • Stabilné parametre kotúča pre spoľahlivú prácu v dielni aj pri domácich projektoch
Použitie a kompatibilita
Kotúč je určený pre píly a zariadenia, ktoré podporujú kotúč s priemerom 160 mm, montážnym otvorom 20 mm a maximálnymi otáčkami do 9500 ot./min. Pred použitím si vždy overte zhodu rozmerov a technických parametrov so zariadením, aby bola montáž bezpečná a správna.
  • Kompatibilný s náradím pre kotúče s priemerom 160 mm
  • Vhodný pre upnutie s otvorom 20 mm
  • Použiteľný len v zariadeniach s povolenými otáčkami do 9500 ot./min.
  • Odporúča sa overiť zhodu parametrov pred montážou
Technické parametre
  • Priemer kotúča: 160 mm
  • Priemer montážneho otvoru: 20 mm
  • Maximálne otáčky: 9500 ot./min.
  • Počet zubov: 36 ks
  • Hrúbka ráfika: 2,2 mm
  • Hrúbka tela kotúča: 1,4 mm